Definování vizuální identity samo­obslužných skladů

Kremzow self storage – pronajímatel skladovacích prostor nabízející samoobslužné snadno dostupné kontejnery 24/7. Úkolem bylo pomoci vytvořit a definovat kompletní vizuální identitu zahrnující logo, barevnost a styl podpořený ilustracemi a maskotem.

KLIENT

Kremzow self storage

DATUM

2018–2020

SLUŽBY

logo design
tvorba maskota
Vizuální styl
ilustrace
grafický design
tiskoviny

Tvorba loga
a barevnost

Vytvořit symbol skladu, který je pochopitelný a zároveň originální byl zásadní úkol. S hlavami dohromady jsme ale docílili nevšedního výsledku, který se i barevnou paletou dostatečně odlišuje od jakékoli konkurence.

SEKCE

Tvorba loga

SEKCE

Písmo a barevnost

Tvorba maskota

Tvorba postavičky byla od počátku jedním z rozhodujících faktorů jak se nejvíce odlišit od konkurence a maximalizovat zapamatovatelnost společnosti.

SEKCE

Písmo a barevnost

SEKCE

Písmo a barevnost

Ilustrace a ikony

Ručně vytvořené vektorové ilustrované ikony jsou nedílnou součástí celého vizuálu. Pomáhají s zákazníkům představit si rozměry kontejnerů nejen na webu, ale i v tisku.

SEKCE

Ukázka velikosti na web

Grafický design
a Tiskoviny

Nejen oline světem je byznys živ. V rámci propagace a vizuálního stylu bylo vytvořeno mnoho tiskových dat. Od billboardu, přes bannery na plot a jídelní lístek po letáčky jednotlivých produktů stěhovacích materiálů a mnoho dalšího.

SEKCE

Design vizitek

SEKCE

Tvorba billboardu

SEKCE

Bannery

SEKCE

Online reklama

SEKCE

Tiskoviny